XXL Vyno taurė (860ml)

  • 28.00€

  • Prieinamumas:Turime
  • Prekės kodas: 711

Komplektą sudaro vyno taurė ir specialiai jai pritaikytas krepšys.

Iš tvirto ir masyvaus audinio pagamintas krepšys, apsaugos stiklą nuo dūžių. Tarė yra įdėta į specialų krepšį, bet jeigu norite galime supakuoti specialiai kaip dovaną. Dėl šios paslaugos susisiekite su mumis atskirai.

Talpa - 860 ml

Taurės aukštis: 26 cm.

Krepšio matmenys: 28,5 cm x 14 cm

Bendra informacija:

Gėlių dėžutės:
Gėlių dėžutės spalva gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje.
Gėlių dėžučių išmatavimai: 
Maža, bet stilinga : Aukštis - 12.5cm ; Plotis - 13cm
Vidutinė (kaip pavaizduota) : Aukštis - 15cm ; Plotis - 15.5cm

Puokštės:
Pristatyta puokštė iš dalies gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje. Tokiu atveju jeigu neturėtume tam tikrų gėlių kurios pavaizduotos puokštėje jas pakeisime į panašiausias gėles. Dominuojančios gėlės kaip rožės, tulpės ar gerberos nėra keičiamos. 

Skintos gėlės:
Minimalus skintų gėlių užsakymo kiekis (rožės, gerberos, tulpės, bei kitos pavienės gėlės) yra 15 vienetų. 

Dovanos: 
Norėdami užsakyti saldžią dovaną tiesiog pridėkite ją į prekių krepšelį arba pažymėkite norimą saldžią dovaną ties pasirinktu užsakymu. Kitas dovanas rekomenduojame užsakyti prieš 3 darbo dienas.

Pristatymas:
Gėlių pristatymas Klaipėdoje nemokamas, vis dėl to jeigu norite jog gėles pristatytume į užmiestį bus taikomas papildomas mokestis.
Gėlės į namus Klaipėda, Melnragė, Giruliai.

Akcijos: 
Dažnai siūlome įvairių akcijų. Dažniausiai nuolatiniams savo klientams. Peržiūrėti šiuo metu taikomas akcijas galite apsilankę šioje nuorodoje : Floristikosnamai.lt/akcijos . Jeigu Jus apsilankyti šioje svetainėje rekomendavo draugas paprašykite jog užsakymo ir mes suteiksime Jums 10% nuolaidą visam užsakymui, bei gėlės Klaipėdoje bus pristatytos nemokamai.