Akcija
Rožinė rožė

Rožinė rožė

  • 1.60€
  • 1.65€
  • Prieinamumas:Turime
  • Prekės kodas: 1071

Šio produkto minimalus užsakymo kiekis yra 15 vienetų

Tai puikus pasirinkimas norint padovanoti rožių puokštę, bet tuo pačiu norisi ir kažko naujo. Tokiu atveju rožinių rožių puokštė bis idealus variantas. 

Bendra informacija:


Gėlių dėžutės:

Gėlių dėžutės spalva gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje.


Gėlių dėžučių išmatavimai: 

Maža, bet stilinga : Aukštis - 12.5cm ; Plotis - 13cm

VIP : Aukštis - 15cm ; Plotis - 15.5cm


Puokštės:

Pristatyta puokštė iš dalies gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje. Tokiu atveju jeigu neturėtume tam tikrų gėlių kurios pavaizduotos puokštėje jas pakeisime į panašiausias gėles. Dominuojančios gėlės kaip rožės, tulpės ar gerberos nėra keičiamos. 


Skintos gėlės:

Minimalus skintų gėlių užsakymo kiekis (rožės, gerberos, tulpės, bei kitos pavienės gėlės) yra 15 vienetų. 


Dovanos: 

Norėdami užsakyti saldžią dovaną tiesiog pridėkite ją į prekių krepšelį arba pažymėkite norimą saldžią dovaną ties pasirinktu užsakymu. Kitas dovanas rekomenduojame užsakyti prieš 3 darbo dienas.


Pristatymas:

Gėlių pristatymas Klaipėdoje nemokamas, vis dėl to jeigu norite jog gėles pristatytume į užmiestį bus taikomas papildomas mokestis.

Gėlės į namus Klaipėda, Melnragė, Giruliai.


Akcijos: 

Dažnai siūlome įvairių akcijų. Dažniausiai nuolatiniams savo klientams. Peržiūrėti šiuo metu taikomas akcijas galite apsilankę šioje nuorodoje : Floristikosnamai.lt/akcijos . Jeigu Jus apsilankyti šioje svetainėje rekomendavo draugas paprašykite jog užsakymo ir mes suteiksime Jums 10% nuolaidą visam užsakymui, bei gėlės Klaipėdoje bus pristatytos nemokamai.