Rožių pristatymas į namus

Rožes visada vežame tiesiai iš sandėlio, todėl į namus jos pristatomos tik šviežios ir kokybiškos. Mūsų siūlomas rožių asortimentas : Raudonos , geltonos, bei baltos rožės. Visų rožių turime vidutinio ilgumo (kotelio ilgis 50-60cm) , bei ilgų (70-80cm kotelio ilgis).  Užsakytas rožes surišime, ir pristatysime į namus nurodytu adresu. Pasirinkus didesnį kiekį vienos rožės kaina yra mažesnė. 

-21%

Raudonos rožės (trumpos)

1.65€ 2.10€
Raudona rožė yra standartinis, bet ir puikus pasirinkimas. Su raudonomis rožėmis galite nustebinti tiek savo merginą, tiek pasveikinti draugus su švente. Pateikite užsakymą ir mes pristatysime rožes K..
-11%

Raudonos rožės (vidutinio ilgumo)

1.95€ 2.20€
Raudona rožė yra standartinis, bet ir puikus pasirinkimas. Su raudonomis rožėmis galite nustebinti tiek savo merginą, tiek pasveikinti draugus su švente. Pateikus užsakymą rožes Klaipėdoje, bei Vilniu..
-32%

Raudonos rožės (Ilgos)

2.60€ 3.84€
Ilgos raudonos rožės atrodo išskirtinai. Su raudonomis rožėmis galite nustebinti tiek savo merginą, tiek pasveikinti draugus su švente. Pateikite užsakymą ir mes pristatysime rožes Klaipėdoje, bei Vil..
-11%

Rožinės rožės (vidutinio ilgumo)

1.95€ 2.20€
Vidutinio ilgumo rožinės rožės. Šių rožių kotelio ilgis : 50 - 60 cm. Rožinės rožės tai puikus pasirinkimas norint padovanoti rožių puokštę, bet tuo pačiu norisi ir kažko naujo. Tokiu atveju rožinių r..
-32%

Rožinės rožės (Ilgos)

2.60€ 3.84€
Ilgos rožinės rožės. Tai puikus pasirinkimas norint padovanoti rožių puokštę, bet tuo pačiu norisi ir kažko naujo. Tokiu atveju rožinių rožių puokštė bus idealus variantas...
Rodoma 1 to 5 iš 5 (1 puslapių)
" class="form-control"> " class="form-control"> " class="form-control"> " class="form-control"> " class="form-control"> " class="form-control"> " class="form-control"> " class="form-control"> " class="form-control"> " class="form-control">