Raudona rožė| FloristikosNamai.lt - nemokamas

Raudona rožė

  • 1.60€

  • Prieinamumas:Turime
  • Prekės kodas: 1111

Šio produkto minimalus užsakymo kiekis yra 15 vienetų

Žymos: Raudona rožė, 111, Meilė ir romantika

Raudona rožė yra standartinis, bet ir puikus pasirinkimas. Su raudonomis rožėmis galite nustebinti tiek savo merginą, tiek pasveikinti draugus su švente. Pateikite užsakymą ir mes pristatysime rožes Klaipėdoje per 3 darbo valandas arba Jūsų pasirinktu laiku. 

Bendra informacija:


Gėlių dėžutės:

Gėlių dėžutės spalva gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje.


Gėlių dėžučių išmatavimai: 

Maža, bet stilinga : Aukštis - 12.5cm ; Plotis - 13cm

VIP : Aukštis - 15cm ; Plotis - 15.5cm


Puokštės:

Pristatyta puokštė iš dalies gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje. Tokiu atveju jeigu neturėtume tam tikrų gėlių kurios pavaizduotos puokštėje jas pakeisime į panašiausias gėles. Dominuojančios gėlės kaip rožės, tulpės ar gerberos nėra keičiamos. 


Skintos gėlės:

Minimalus skintų gėlių užsakymo kiekis (rožės, gerberos, tulpės, bei kitos pavienės gėlės) yra 15 vienetų. 


Dovanos: 

Norėdami užsakyti saldžią dovaną tiesiog pridėkite ją į prekių krepšelį arba pažymėkite norimą saldžią dovaną ties pasirinktu užsakymu. Kitas dovanas rekomenduojame užsakyti prieš 3 darbo dienas.


Pristatymas:

Gėlių pristatymas Klaipėdoje nemokamas, vis dėl to jeigu norite jog gėles pristatytume į užmiestį bus taikomas papildomas mokestis.

Gėlės į namus Klaipėda, Melnragė, Giruliai.


Akcijos: 

Dažnai siūlome įvairių akcijų. Dažniausiai nuolatiniams savo klientams. Peržiūrėti šiuo metu taikomas akcijas galite apsilankę šioje nuorodoje : Floristikosnamai.lt/akcijos . Jeigu Jus apsilankyti šioje svetainėje rekomendavo draugas paprašykite jog užsakymo ir mes suteiksime Jums 10% nuolaidą visam užsakymui, bei gėlės Klaipėdoje bus pristatytos nemokamai.