Puokštės

Siūlome rinktis tarp įvairių puokščių. Turime puokščių kuriose dominuoja rožės, vasariškos gėlės, bijūnai, gerberos ir kt. Puokštė į namus Klaipėdoje bus pristatyta Jūsų nurodytu laiku. Išsirinktą puokštę pagaminsime specialiai užsakymo laikui. Suprantama kiekviena puokštė yra individuali ir negalime garantuoti jog pristatysime lygiai tokia pat kaip pavaizduota nuotraukoje. Tai taip pat lemia turimų gėlių asortimentas, bei metų laikas. Vis dėl to puokštė bus kiek galima panašesnė į pavaizduotą nuotraukoje, o  dominuojančios gėlės niekada nėra pakeičiamos kitomis. Puokštės pristatomos ta pačią dieną užsakymą pateikus iki 16:00 valandos. 

-13%

Vasariška gėlių puokštė

39.00€ 45.00€
Tai viena populiariausių mūsų gėlių puokščių. Ši lengva vasariška puokštė, pradžiugins įvairiomis progomis. Šioje puokštėje naudojamos vasariškos gėlės, bei gerberos. Galime pagaminti įvairių dydžių...

Rožinių rožių puokštė

30.00€
Šioje puokštėje dominuoja rožinės rožės. Rožinės rožės simbolizuoja simpatiją, švelnumą, bei susižavėjimą. Šioje pustuštėje naudojamos ir kitos prie žodžių derančios gėlės. Papilomos gėles parenkame p..

Gerberų ir irisų puokštė

45.00€
Šioje puokštėje dominuojančios gėlės yra gerberos ir irisai. Tai stilinga vasariška gėlių puokštė, ją dovanoti tinka įvairiomis progomis, ar be jos. Galima pagaminti įvairių dydžių. ..

Gerberų ir rožių puokštė

43.00€
Puokštėje naudojamos raudonos gerberos, bei raudonos rožės. Puokšte galime padaryti trijų skirtingų dydžių - maža, bet stilinga, vidutinę ir didelę. Nuotraukoje pavaizduota vidutinio dydžio puokštė.&n..

Geltonų rožių puokštė

27.50€
Vidutinio dydžio puokštė susideda iš 9 geltonų rožių. VIP pasirinkime yra 13 geltonų rožių. Norėdami užsakyti tik geltonas rožes be papildomų gėlų / papuošimų kategorijose pasirinkite punktą..

Raudonų -baltų rožių puokštė

70.00€
Ši puokštė susideda iš raudonų, bei baltų rožių. Mažoje puokštėje naudojama- 31 rožė, vidutinėje - 45 rožės, o VIP - 69 rožės. Rožių kiekis yra nurodytas bendras sudėjus tiek baltas tiek raudonas rože..

Raudonų, bei rožinių rožių puokštė

54.00€
Puokštėje dominuoja raudonos rožės, panaudojant keletą rožinių rožių. Mažoje puokštėje naudojama 21 rožė, vidutinėje - 35 rožės, o VIP - 45 rožės. Rožių kiekis nurodytas bendras, t.y sudėjus tiek raud..

Spalvotų gerberų puokštė

30.50€
Tai paprasta puokštė pagaminta naudojant keletos spalvų gerberas. Įprastai naudojamos geltonos, raudonos, bei oranžinės gerberos. Spalvų derinys gali skirtis. Mažoje puokštėje naudojamos 15 gerberų, v..
Rodoma 1 to 8 iš 8 (1 puslapių)