Pristatymo patikslinimas

Pristatymo patikslinimas

0.00€
Prekės kodas: 9999
Prieinamumas: Turime

Aprašymas

Šis langas yra skirtas pristatymo adreso ar kitos informacijos patikslinimui. Jeigu užsakymo metu nurodėte neteisingą adresą greičiausiai buvo paskaičiuota ir neteisingas adresas. Šiame lange galite ištaisyti nurodytą anksčiau klaidingai nurodytą adresą, ar kitą blogai nurodytą informacija. Užpildykite laukelius esančius šiame lange ir spauskite apmokėti. Atsiskaitymo lange suveskite teisingą atnaujintą informaciją. Nurodžius teisingą adresą gali pasikeisti pristatymo kaina. Apmokėkite nurodytą sumą atsiskaitymo lange. 

Rašyti atsiliepimą

Pranešimas: HTML kodas nėra galimas
    Blogai           Gerai

Gėlės į namus


Bendra informacija


Gėlių dėžutės:
Gėlių dėžutės spalva gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje.

Gėlių dėžučių išmatavimai:
Maža, bet stilinga : Aukštis - 12.5cm ; Plotis - 13cm
VIP : Aukštis - 15cm ; Plotis - 15.5cm

Puokštės: Pristatyta puokštė iš dalies gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje. Tokiu atveju jeigu neturėtume tam tikrų gėlių kurios pavaizduotos puokštėje jas pakeisime į panašiausias gėles. Dominuojančios gėlės kaip rožės, tulpės ar gerberos nėra keičiamos.

Skintos gėlės:
Minimalus skintų gėlių užsakymo kiekis (rožės, gerberos, tulpės, bei kitos pavienės gėlės) yra 15 vienetų.

Dovanos:
Norėdami užsakyti saldžią dovaną tiesiog pridėkite ją į prekių krepšelį arba pažymėkite norimą saldžią dovaną ties pasirinktu užsakymu. Kitas dovanas rekomenduojame užsakyti prieš 3 darbo dienas.

Pristatymas:
Gėlių pristatymas Klaipėdoje nemokamas, vis dėl to jeigu norite jog gėles pristatytume į užmiestį bus taikomas papildomas mokestis.
Gėlės į namus Klaipėda, Melnragė, Giruliai.