Pristatymo laikas:

Gėlės pristatomos Jūsų nurodytų laiku. Greičiausias galimas pristatymo laikas yra 3 darbo valandos. Esant poreikiui galima susitarti dėl tikslaus pristatymo laiko. 
Pateikdami užsakymą Jūs turėsite pasirinkti norimą pristatymo laiką, tad tuo laiku ir bus pristatomos gėlės/dovanos.  Pritrūkus informacijos ar reikiant patikslinimo mes su Jumis susisiektume.

Pristatymai vykdomi šiuo laiku:

Kasdien nuo 09.00 iki 20.00 val.
Norint jog pristatymas būtų įvykdytas tą pačią dieną, užsakymą turėtumėte pateikti iki 16.00 val. 
Šventiniu laikotarpiu rekomenduojama rezervuoti gėles iš anksto. Pasirinkti norimą pristatymo dieną, bei laiką galite pateikdami užsakymą.

Pristatymo kainos:

Gėlių pristatymas Klaipėdos mieste  yra nemokamas. Pateikiant užsakymą į užmiestį (Melnragę, Girulius ar ar kt.) taikomas papildomas mokestis. 

Nepavykus susisiekti su dovanų gavėju:

Prieš 30 min. nuo planuojamo gėlių pristatymo laiko susisieksime su gėlių / dovanų gavėju informuodami jog norime pristatyti siuntinį, bei norėdami pasitikslinti ar galėsime gavėją rasti nurodytu adresu. Nepavykus susisiekti su gėlių gavėju po kelių minučių (iki 30min.) bandysime skambinti dar kartą. Nepavykus susisiekti antrą skambiname gėlių užsakovui ir deriname galimus variantus (pavyzdžiui pristatyti kitu laiku) Vis dėl to jeigu gėlių gavės atsisako priimti gėles arba jų nepavyksta pristatyti iš antro karto pinigų negrąžiname.