Geltona rožė

  • 1.75€

  • Prieinamumas:Turime
  • Prekės kodas: 1021

Šio produkto minimalus užsakymo kiekis yra 15 vienetų

Įprastai geltonos spalvos gėlės dovanojamos draugei, bet ne mylimajai. Dovanodami šias gėles parodote jog norite tik draugauti su gėles gaunančiu asmeniu. Jeigu norite padovanoti gėlių mylimajai rinktinės raudonas arba rožines rožes. Taip pat siūlome gėlių dėžutes, puokštes, bei kitas dovanas. 

Bendra informacija:


Gėlių dėžutės:

Gėlių dėžutės spalva gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje.


Gėlių dėžučių išmatavimai: 

Maža, bet stilinga : Aukštis - 12.5cm ; Plotis - 13cm

VIP : Aukštis - 15cm ; Plotis - 15.5cm


Puokštės:

Pristatyta puokštė iš dalies gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje. Tokiu atveju jeigu neturėtume tam tikrų gėlių kurios pavaizduotos puokštėje jas pakeisime į panašiausias gėles. Dominuojančios gėlės kaip rožės, tulpės ar gerberos nėra keičiamos. 


Skintos gėlės:

Minimalus skintų gėlių užsakymo kiekis (rožės, gerberos, tulpės, bei kitos pavienės gėlės) yra 15 vienetų. 


Dovanos: 

Norėdami užsakyti saldžią dovaną tiesiog pridėkite ją į prekių krepšelį arba pažymėkite norimą saldžią dovaną ties pasirinktu užsakymu. Kitas dovanas rekomenduojame užsakyti prieš 3 darbo dienas.


Pristatymas:

Gėlių pristatymas Klaipėdoje nemokamas, vis dėl to jeigu norite jog gėles pristatytume į užmiestį bus taikomas papildomas mokestis.

Gėlės į namus Klaipėda, Melnragė, Giruliai.


Akcijos: 

Dažnai siūlome įvairių akcijų. Dažniausiai nuolatiniams savo klientams. Peržiūrėti šiuo metu taikomas akcijas galite apsilankę šioje nuorodoje : Floristikosnamai.lt/akcijos . Jeigu Jus apsilankyti šioje svetainėje rekomendavo draugas paprašykite jog užsakymo ir mes suteiksime Jums 10% nuolaidą visam užsakymui, bei gėlės Klaipėdoje bus pristatytos nemokamai.